Wymagania techniczne

Przede wszystkim polecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome. Jest najbardziej kompatybilna z pozostałymi narzędziami, z których korzystamy i sprawia najmniej problemów technicznych.

Google Meet

To komunikator umożliwiający rozmowy lub wideokonferencje.

Nasze warsztaty odbędą się w formie wideokonferencji, która pozwoli na interakcję z trenerem. Przetestuj to ze znajomymi 😉

 
Poniżej możesz zobaczyć podstawowe funkcje, które mogą być pomocne podczas warsztatu:

A. wyciszanie mikrofonu

B. opuszczenie rozmowy

C. włączenie i wyłączenie kamerki

D. opcja prezentacji ekranu (po jej uruchomieniu wszyscy uczestnicy mogą zobaczyć twój ekran. To opcja bardzo przydatna na ostatnim etapie warsztatów, o której dokładnie trener opowie podczas warsztatu)

E. więcej opcji. W tym miejscu możesz doprecyzować swoje ustawienia. Zalecamy szczególnie zmianę układu (F) i ustawienie widoku paska bocznego. Dzięki temu będziesz mógł widzieć prezentowany materiał i widzieć trenera, oraz resztę grupy.

Dysk Google

Narzędzia z pakietu dysku Google pozwalają na pracę na żywo, na jednym dokumencie – oznacza to, że zmiany wprowadzane przez współpracowników będą widoczne na bieżąco. Podczas warsztatu będziesz pracować na dwóch plikach, dlatego też polecamy zapoznać się z funkcjonowaniem Dysku Google również wcześniej.

W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem kariera@talentsfera.com.pl

 

Jamboard

Jamboard to cyfrowa tablica stworzona, by wspierać wspólne tworzenie w chmurze. Daje możliwośc rysowania, dodawania notatek, nanoszenia zmian do projektów bezpośrednio przez wszystkich współpracowników.