Jeżeli jesteś zainteresowana/y podniesieniem swoich kompetencji  zachęcamy do skorzystania z możliwości dofinansowania, jaką daje system Podmiotowego Finansowaniu Usług Rozwojowych

UWAGA!
Dofinansowanie obejmuje tylko i wyłącznie usługi szkoleniowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych przez podmioty posiadające certyfikat jakości i pozytywną zweryfikowaną akredytację na realizację usług dofinansowanych.

 

Talentsfera jest akredytowaną przez PARP profesjonalnie działającą firmą szkoleniowo-doradczą, która świadczy usługi na terenie całej Polski w formie: szkoleń otwartych – na które można zgłaszać pojedynczych pracowników, jak również organizujemy dedykowane szkolenia zamknięte – dopasowane do potrzeb Twojej firmy, konkretnego działu. 

Z dofinansowania unijnego do szkoleń mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, mające swoją jednostkę organizacyjną na obszarze danego województwa oraz ich pracownicy z obszaru tego samego województwa. 

Istnieją także programy, które pozwalają uzyskać dofinansowanie przez osoby prywatne. 

Jako firma  TalentSfera możemy zweryfikować możliwości ubiegania się o dotację, wybrać odpowiednie szkolenie oraz dokonać niezbędnych formalności. 

W razie pytań w sprawie dofinansowania i dotacji na szkolenia prosimy o uzupełnienie wstępnych informacji w formularzu, które pomogą zweryfikować możliwości. 

Osoba prywatna

    Formularz Firma

      Wielkość przedsiębiorstwa