Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń w formie elektronicznej

Uzupełnij poniższy formularz i wyślij do organizatora, na swoją skrzynkę otrzymasz email z informacją o szczegółach.

 

  Telefon


  NIPOsoba prywatna

  Zapoznałem się i akceptuję regulamin szkoleń oraz wyrażam zgodę wobec TalentSfera z siedzibą w Warszawie 01-, ul. Jana Ostroroga 29/67 na:

  Jestem świadomy/ma prawa do poprawiania, zmieniania i aktualizowania swoich danych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

  Wystarczy się zapisać, aby uczestniczyć w szkoleniu

  Dokonanie zgłoszenia upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu lub kursie. Osoby fizyczne dokonują płatności przelewem przed szkoleniem. Termin płatności za szkolenie dla przedsiębiorców, firm, instytucji i urzędów wynosi 7 dni.

  Potwierdzenie terminu szkolenia i  informacje organizacyjne

   

  Na 5 dni przed szkoleniem, droga mailową, zostaje wysłane potwierdzenie zawierające dokładne informacje o terminie i miejscu szkolenia.

  UWAGA: W przypadku braku potwierdzenia Państwa uczestnictwa w szkoleniu  (telefonicznie lub mailowo na adres podany w zgłoszeniu) na 2 dni przed szkoleniem prosimy o kontakt na numer tel. 601 702 224 w celu upewnienia się, że zgłoszenie do nas dotarło.

   

  Faktura za szkolenie

  Uczestnicy otrzymują fakturę na podany w zgłoszeniu adres email. 

  Brak informacji o zgłoszenia na szkolenie

  Jeżeli potwierdzenie zgłoszenia na szkolenie nie dotarło na wskazaną w zgłoszeniu skrzynkę mailową prosimy sprawdzić folder „SPAM”. Jeśli nie jest możliwe odnalezienie potwierdzenia zgłoszenia prosimy o kontakt z biurem.

  Rezygnacja z udziału w szkoleniu

  Zamawiający może zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu.

  1. Gdy rezygnacja wpłynie do TalentSfery przed wysłaniem potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu lub kursie – Zamawiający nie zostanie obciążony żadnymi kosztami,
  2. Gdy rezygnacja wpłynie do TalentSfery już po wysłaniu potwierdzenia uczestnictwa – Zamawiający zostanie obciążony kosztami w wysokości 50% ceny ustalonej w zgłoszeniu,
  3. Gdy rezygnacja nie wpłynie do dnia rozpoczęcia szkolenia – Zamawiający zostanie obciążony pełnymi kosztami określonymi w zgłoszeniu.